Menu

Przejdź do sklepu

Współpraca

Tych z Państwa, którzy prowadzą salon kosmetyczny, klinikę medycyny estetycznej lub gabinet kosmetologiczny zachęcamy do poszerzenia swojej oferty o produkty i zabiegi marki Dermomedica.

Dowiedz się więcej

Produkty profesjonalne

W swojej ofercie posiadamy profesjonalne produkty gabinetowe. Przeznaczone są dla osób posiadających wiedzę jak z nich korzystać, ukończyły szkolenie w tym kierunku lub są w trakcie nauki lub szkolenia oraz dla osób prowadzących działalność w zakresie świadczenia usług kosmetycznych.

Zobacz produkty

Nanofrax – mezoterapia mikro i nanoigłowa

Urządzenie do mezoterapii micro i nanoigłowej, dzięki któremu wykonasz niestandardowe terapeutyczne zabiegi frakcyjne w swoim gabinecie. Spektakularne rezultaty w terapii skóry trądzikowej, starzejącej się oraz tej najbardziej wrażliwej.

Zobacz produkty

Szkolenia

Nasz zespół złożony z doświadczonych kosmetologów/szkoleniowców chętnie dzieli się wieloletnim doświadczeniem i opracowuje specjalistyczne szkolenia dedykowane właścicielom i pracownikom salonów i gabinetów, kosmetologom, którzy chcą wzbogacić swoje doświadczenie zawodowe bądź poszerzyć ofertę swojego gabinetu kosmetycznego oraz entuzjastom pielęgnacji.

Sprawdź nasze szkolenia