Growth Factors Ampoule

  • Dostępność: 48h
  • Pojemność: 10 ml

Growth Factors Ampoule

Sterylny roztwór 10% kwasu hialuronowego w połączeniu z faktorami wzrostu i neuropeptydem botox-like. Działa silnie przeciwstarzeniowo i przeciwzmarszczkowo. Dodatkowo wykazuje właściwości przeciwzapalne poprzez  zastosowanie kwasu foliowego i beta-glukanu. Ampułka do zastosowania zewnętrznego w profesjonalnych kuracjach przeciwstarzeniowych i trychologicznych.

DZIAŁANIE KLUCZOWYCH SUBSTANCJI AKTYWNYCH
Epidermal Growth Factor (EGF) – epidermalny czynnik wzrostu to faktor działający na komórki macierzyste warstwy podstawnej skóry. Stymuluje migrację i proliferację keratynocytów, przyspiesza gojenie się mikrouszkodzeń, co prowadzi do wygładzenia naskórka i spłycenia zmarszczek.
basic Fibroblast Growth Factor (bFGF) – podstawowy czynnik wzrostu fibroblastów to faktor stymulujący namnażanie się fibroblastów, co prowadzi do zwiększenia elastyczności i gęstości skóry. Poprawia ukrwienie skóry i przyspiesza gojenie się ran.
Argireline – argirelina, neuropeptyd, skrócona forma toksyny botulinowej. Silnie wpływa na wygładzenie zmarszczek mimicznych, poprzez hamowanie aktywności neurotransmiterów.

AMPUŁKA MOŻE BYĆ WYKORZYSTYWANA DO PROFESJONALNYCH KURACJI:

  • Mezoterapii mikroigłowej i nanoigłowej
  • Infuzji tlenowej
  • Sonoforezy
  • Elektroporacji

Water/Aqua/Eau, Hyaluronic Acid, Butylene Glycol, Centella Asiatica Extract, Portulaca Oleracea Extract, Soybean Ferment Extract, Acetyl Hexapeptide-3 (Argireline), sh-Oligopeptide-1 (EGF), Folic Acid, Dipeptide-2, Hydrolyzed Beta-Glucan, Hydrolyzed Prunus Domestica, Palmitoyl Pentapeptide-3, sh-Polypeptide-1(bFGF), Yeast Extract, Hexylene Glycol, Phenoxyethanol.

Zaloguj się i dodaj opinię

BESTSELLERY


Linia

Ascorbic Azelaic Hyaluronic Neuropetides Retinolic Szkolenia Therapeutic Zestawy